خبرگزاری ما (مشکان)
 
 
منوی اصلی
صفحه نخـــــست
چــــاپ صفــــحه
خـــانه كردن وب
ذخـــــیره صفحه
پـست الکترونیک
بایگـــانی مطالب
در باره ی ما
 

با سلام خوش آمدید . این خبرگزاری ما هست خبرگزاری مردان و زنان زحمت کشی که با زحمت و تلاش زندگی می کنند و با سختیها دست و پنجه نرم می کنند این خبرگزاری مش عباس, مش حسن, مش غلامحسین و دیگر مشدیهای با صفای شهر مشکان می باشد, آنهایی که برای رزق حلال با دستهایی پینه بسته همچنان دست از تلاش نمی کشند, آنهایی که اگر مریض شوند یا بار سفر بربندند و به دنیای دیگر سفر کنند هیچ آب از آب تکان نمی خورد و کسی برای مرگشان مقاله نمی نویسد. این خبر گزاری آنهایی هست که اگر دستشان زخم شد هزاران برگ کاغذ به خاطرشان خراب نمی شود که در هر کاغذی زخم شدن دستشان را با عنوان های مختلف بیان نمایند, این خبرگزاری کسانی هست که ورزشکار نیستند بازیگر هم نیستند , تا خبر گزاریها بنویسند چه می خورند و چه می پوشند و کجا می روند و هر روز به چه رنگی بر می آیند, و کوچکترین نطق آنها را هرچند مضحک, تکراری باشد هر روز خدا به دل کاغذ بیاورند.و یا دم از سرمایه میلیاردی آنها بزنند, و درختان جنگل را قربانی کارها و حرفهای بیشتر نامفید آنان کنند. این خبرگزاری ما هست.
موضاعات
پیوند وبلاگ
مشكان(گوناگون)
عكسهايي از مشكان
مشکان فارس (محسنی)
,وبلاگ نویسان شرق فارس
سيار كامپيوتر
جهان موعود (مهدی محسنی)
نبض نی ریز
مشکان شهید
نمکدون
عکسهای مشکان
ای کاش باز چفیه سجاده می شد
گنجینه ای از تاریخ مشکان
چشم اندازی از مشکان
مشکان فارس
مشکان و استعدادها
مشکان عشق
آنا مشکان

تبادل لینک هوشمند
برای تبادل لینک  ابتدا ما را با عنوان اخبار و آدرس khabargozarema.LXB.ir لینک نمایید سپس مشخصات لینک خود را در زیر نوشته . در صورت وجود لینک ما در سایت شما لینکتان به طور خودکار در سایت ما قرار میگیرد.


 

فال حافظ

جوک و اس ام اس

قالب های نازترین

زیباترین سایت ایرانی

جدید ترین سایت عکس

نازترین عکسهای ایرانی


آرشیو ماهیانه
اسفند 1394
بهمن 1394
دی 1394
آذر 1394
آبان 1394
مهر 1394
شهريور 1394
مرداد 1394
تير 1394
خرداد 1394
ارديبهشت 1394
فروردين 1394
اسفند 1393
بهمن 1393
دی 1393
آذر 1393
آبان 1393
مهر 1393
شهريور 1393
مرداد 1393
تير 1393
خرداد 1393
ارديبهشت 1393
فروردين 1393
اسفند 1392
بهمن 1392
دی 1392
آذر 1392
آبان 1392
مهر 1392
نویسندگان
نویسندگان
پیوند وبلاگ
مشکان فارس (محسنی)

:: تمام پیوندها ::
 
طراح قالب و کد های جاوا...

كاربران آنلاين: نفر
تعداد بازديدها:
RSS

طراح قالب و کد های جاوا...

Www.LoxBlog.Com

کد های وجاوا :


جاماسب

قنات جاماسب این روزها حال و روز خوبی نداره برای شادابیش دعا کنیم.

ب


بازدید فرماندار

صبح امروز آقای امیری فرماندار همراه هیئتی از مسئولین ادارات به بخش پشتکوه آمدند گویا هدف از این بازدید آشنایی با بخش و مشکلات موجود در بخش بوده، آقای فرماندار ابتدا به سیمان خاکستری رفتند و ضمن شنیدن گزارش کار و پیشرفت این شرکت از نزدیک روند ساخت و ساز شرکت را مشاهده نمودند.

ایشان سپس به محل سالن ورزشی دهچاه رفتند و دهیاران و شورای دهچاه مشکلات موجود جهت اتمام سالن را به ایشان گزارش نمودند.

آقای فرماندار و هیئت همراه و مسئولین به همراه بخشدار و شهردار مشکان به روستای غوری رفتند و ضمن زیارت امامزاده غوری گزارشی از مشکلات مردم غوری توسط دهیار به سمع ایشان رسید.

آقای فرماندار در مشکان به همراه امام جمعه مشکان و بخشدار و دیگر مسئولین به خانواده چند شهید سر زدند، برنامه بعد زیارت قبور شهدا و گلباران قبور شهدا بود، لازم به ذکر است آقای امیری از تعداد شهدای شهر مشکان تعجب نمودند ،امام جمعه شهر آقای بخشایش پور گفتند که سرانه شهدا در کشور 1 شهید به 200 تفر می باشد در حالی که در مشکان سرانه شهید از هر 60نفر یک شهید می باشد.

بعد از گلزار شهدا مسئولین به نماز جمعه رفتند که در بین نماز آقای فرماندار هم نزدیک به 15 دقیقه صحبت نمودند. بعد از نماز جمعه هم در محلی که قبلا آماده شده بود نهار صرف شد و سپس جلسه شورای اداری نشکیل شد که مسئولین بخش مسائل و مشکلات بخش و مردم را به سمع آقای امیری رساندند و سپس آقای امیری به ایراد سخن پرداختند.


نشانه گیری دقیق

شنیده ها حاکی از این است که شخصی، کبکی را در لانه اش در حالی که روی تخم های خود خوابیده، با اسلحه سوزنی هدف قرار داده. ما هم به نوبه خود این نشانه گیری دقیق به هدف را که با موفقیت انجام شده به ایشان تبریک می گوییم.


بازدید از بخش

شنیده ها حاکی از این است که آقای امیری فرماندار به همراه هیئتی از مسئولین فردا به بخش پشتکوه می آیندتا ضمن آشنایی با بخش با مسئولین و مردم نیز دیدار داشته باشند.


لاله واژگون

لاله های واژگون مشکان شکوفا شده اند. دشت لاله ها که روبروی جاشترگ می باشد و منطقه ای وسیعی را به صورت پراکنده پوشش داده اند هم اکنون شکوفا شده اند و مناظر زیبایی را به نمایش گذاشته اند.

بخش عمده ای از این گلها در باغ مشهدی قربان لری می باشد. ایشان که خود دوستدار طبیعت می باشد به صورت خودجوش مواظبت از این گلها را در دستور کار خود قرار داده است. مش قربان از اینکه عده ای گلها را چیده و با خود می برند گله دارد و از مردم می خواهد که با توجه به اینکه این گلها بعد از چیدن زود پژمرده می شوند و همچنین باعث کم شدن گلها و ضربه زدن به طبیعت می شود از چیدن آنها جدا خودداری کنند.


چغاله بادام

با نزدیک شدن به ماه اردیبهشت چغاله بادام ها به مرحله خوردن رسیده اند.


کوچ 2 93

خانم فاطمه باغبانی والده اکبر دادگر به رحمت ایزدی پیوست.خدایش رحمت کناد.


کوج زنبورها

با شروع فصل بهار و شکوفایی گلهای درختان عده ای از زنبورداران که بیشتر زنبورداران مشکان هستند زنبورهای خود را به مناطقی از مشکان مانندکشوری، پس جهسک، سیرگ، چاه توت و بعضی دیگر از مناطق مشکان می آورند.

این زنبورها تا زمان نزدیک به دو ماه در این مکانها نگهداری می شوند.

لازم به ذکر است با توجه به گوناگونی هوای مشکان معمولا زنبورها یک مرتبه هم در داخل مشکان کوچ داده می شوند و با گرم شدن هوا به مناطق سردتر مشکان کوچ داده می شوند.

 


فاطمیه

در سال روز شهادت حضرت فاطمه(س) ام ابیها، مراسم سوگواری و سخنرانی در شهر مشکان همانند دیگر نقاط کشور با حضور اقشار مردم برگزار شد. سخنرانان این مراسم حجه الاسلام موسوی تبار و حجه الاسلام معصومی بودند. این مراسم تا اذان ظهر  در مسجد جامع مشکان ادامه داشت و بعد از نماز جماعت عزاداران ناهار نذری را در مسجد صرف نمودند.


سیزده

هوای سیزده مشکان بارانی است با توجه به روز طبیعت و شوق اشتیاق مردم جهت حضور در طبیعت، به علت بارانی بودن اکثر مردم سیزده خود را در خانه های خود سپری نمودند. البته عده ای هم به مناطقی که امکانات مناسب از جمله سرپناه خوب داشت مثل شهریاری و معدن و کهتویه رفتند.


کوچ 1 93

جهان اطمینان خواهر مرحوم محمد اطمینان به رحمت ایزدی پیوست.


باز آمد پرستو نغمه خوان

با آمدن بهار و دمیدن جان تازه به طبیعت، پرستوها یاران همراه نوروز و مژده دهتدگان آمدن بهار به شهر مشکان کوچ نموده و در آسمان به نغمه خوانی مشغول هستند.


آخرین مطالب ...
» بهار مشکان
» بارندگي
» کاشت بذر الوک
» کوچ 32
» تشییع شهدای گمنام
» کوچ 31
» كوچ 30
» ميزان باران
» كوچ 29
» بارندگی
» توديع و معارفه بخشدار
» کوچ 28
» پیاده روی
» پاییز مشکان
» بارش باران
» فصل برداشت زعفران
» کوچ 26-25-24
» افتتاح مجتمع آموزشی فرهنگی فاتح
» کوچ 23 1394

Home | FeedBack

Copyright © 2008 LoxBlog.Com . All Rights Reserved. Translation Www.NazTarin.Com